STŘEDNÍ ODBORNÉ UČILIŠTĚ STAVEBNÍ

Jana Nohy 1302, Benešov, 256 01, tel.: 317 722 054, sekretariat@sousbn.cz
STŘEDNÍ ODBORNÉ UČILIŠTĚ STAVEBNÍ

Zakázkové práce

Zakázkovou výrobu provádí studenti a studentky všech oborů v rámci odborného výcviku formou tzv. produktivních prací. Produktivní práce provádíme jak pro firmy, tak i pro soukromníky. Jedná se např. o tyto činnosti:

Obor Instalatér

provádění vodoinstalací, kanalizací a ústředního vytápění v rodinných domcích i provozovnách firem.

Obory Truhlář a Truhlářské práce ve stavebnictví

výroba a montáž nábytku, stavebně truhlářských výrobků a prvků zahradní architektury.

Obor Aranžér/ka

aranžování výkladních skříní, výroba drobných dekorací a dekorací na maturitní plesy a další společenské akce.

Obor Zedník

provádění menších staveb, rekonstrukce obytných budov včetně zateplení fasád, realizace sádrokartonových prvků a další / zámková dlažba, oplocení, …/.

Obor Klempířské práce ve stavebnictví

realizace kompletních okapových systémů, oplechovací práce na budovách a výroba klempířských prvků.

Obor Šití oděvů

provádění zakázkového šití dámských i dětských oděvů, kostýmů pro taneční soubory, šití ložního prádla a jednoduchých výrobků a drobné opravy oděvů.

Veškeré výše uvedené práce jsou prováděny ve vysoké kvalitě pod dohledem zkušených učitelek a učitelů odborného výcviku za velmi výhodné ceny.

Bližší informace a objednávky:

Instalatéři, klempíři, zedníci a šití oděvů Ing. Michal Dýšek Tel: 602 421 258, pevná 317 724 398 – 6.30 – 7.30
Truhláři a Aranžéři: Bc.Petr Sysel Tel: 732 547 516, pevná 317 723 247