V naší škole v uplynulých dnech úspěšně proběhly závěrečné zkoušky, které jsou vyvrcholením tříletého studia našich žáků.
Zkoušky probíhaly v klidné, ale soustředěné atmosféře a bylo vidět, že se žáci na tento důležitý krok svého studia poctivě připravovali. Výsledky mnohých z nich potvrdily nejen jejich odborné znalosti, ale i chuť uspět v budoucím profesním životě.
Všem absolventům srdečně blahopřejeme k úspěšnému zakončení studia a přejeme jim mnoho štěstí, úspěchů a správných rozhodnutí na jejich další životní cestě – ať už povedou k dalšímu studiu, nebo do pracovního života.




